Folk som danser på en brygge i Bergen sett ovenfra

Norconsult danset årets BlimE-dans – for vennskap og inkludering

Vi i Norconsult ble invitert av NRK Super til å delta i årets BlimE-kampanje, og dansen ga oss en opplevelse av lokalt samhold og et styrket fellesskap på tvers av organisasjonen.

Fredag 19. september kl. 12.00 danset «hele Norge» årets BlimE-dans, og Norconsult var selvsagt med. 

BlimE er NRK Supers årlige vennskapskampanje, der barn og voksne over hele Norge danser for vennskap og inkludering. Kampanjen handler om å stå sammen på tvers av arbeidsplasser og generasjoner, og å vise at vennskap og inkludering er viktig både i barndommen og voksenlivet. Dette er verdier som er viktige for oss i Norconsult. 

Medarbeidere fra flere av våre kontorer tok utfordringen fra NRK - og wow, hvilken opplevelse det ble! Det er noe magisk med å tørre å være litt leken en gang iblant, også sammen gode kollegaer. 

Resultatet ser du i filmen nedenfor.

Takk til NRK Super for en fantastisk kampanje som virkelig bringer folk sammen!