Arne Pihl Bordi fra Norconsult holder innlegg om TEK17 på VVS-foreningens seminar i Norconsults lokaler i Sandvika. (Foto Erik Krafft.)

Norconsults Pihl Bordi holder innlegg på seminar om TEK17

Norconsults Arne Pihl Bordi holder innlegg på VVS-foreningens seminar om endringer i Byggteknisk forskrift, TEK17 og veiledning (VTEK). Seminaret finner sted 25. august, i Norconsults lokaler i Sandvika.

Under seminaret vil VVS-foreningen, i samarbeid med Direktoratet for byggkvalitet (DiBk) gi en innføring i endringene i Byggteknisk forskrift, TEK17. Det blir en gjennomgang av forskriftens nye oppbygning, og hvilke konsekvenser som i hovedsak berører VVS bransjen.

Meld deg på og følg seminaret via web
Selve arrangementet finner sted i Norconsults lokaler i Sandvika fredag 25. august kl. 08.00 – 11.00. Alle de 110 plassene er fulltegnet, men det er mulig å følge seminaret via web. Mer at dette krever forhåndspåmelding.

For påmelding og mer informasjon, se: http://www.vvs-foreningen.no/digitalt-seminar-tek17-ny-byggteknisk-forskrift-veiledning/

Foredragsholdere på seminaret er:

  • Knut Helge Sandli, Senioringeniør for avdeling virkemidler og utvikling i DiBK
  • Arne Pihl Bordi, Fagkoordinator i Norconsult og styremedlem i VVS-foreningen, Oslo gruppe
  • Thomas Even Fransrud, Kompetanseutvikler i VVS-foreningen